0 554 937 71 11 info@divayachtingantalya.com

Hakkımızda

En İyisini Tercih Et

Diva Yachting Hakkında

Diva Yachting Antalya, Mavi Yolculuk ve Yat Turizmi sektöründe lider firmalardan biridir.

2005 yılında kurulan firmamız 2020 sezonunda sektörde 15. yılını tamamlayacaktır. Böyle bir başarıyı sizden aldığımız güvene ve sınırsız desteğe borçluyuz. Bizi tercih ettiğiniz, ailenize ve arkadaşlarınıza tavsiye ettiğiniz için tüm konuklarımıza teşekkür etmeyi bir borç biliriz.

Diva Yachting Antalya, münferit müşterilerine direkt satış yapabilmesinin dışında Türkiye, Avrupa ve dünyanın çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren birçok büyük tur operatörünün Mavi Yolculuk operasyonlarını da başarı ile yürütmektedir.

En iyi fiyat garantisi100%
7/24 müşteri hizmetleri100%
Özel Turlar ve Etkinlikler100%
Güleryüzlü hizmet100%
Diva Yachting

En İyisini Tercih Et

Denizin ve Gökyüzünün ortasında gezinmeye ne dersiniz.Akdeniz’in serin sularında unutulmaz anılar yaşamanız için,sizi bekliyoruz.Kendinize ve sevdiklerinize uygun bir seçeneğimiz muhakkak vardır.Siz isteyin yüzünüzü biz güldürelim.Farklı konseptlerdeki yatlarımızdan size uygun birini seçmeniz ve eşsiz mavinin ve yeşilin tadını çıkarmanız için bizimle iletişime geçin.Diva yatçılık olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Daha fazla bilgi ve rezervasyon için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sağlıcakla Kalın…

Diva Yachting Antalya

Türkiye’ de Mavi yolculuk denince Akdenizin incisi Antalya’dan, Kemer den hatta Olympos veya Adrasan’dan başlayarak ;Fethiye ye kadar uzanan bir yaşam biçimi… Bir serüven, büyüleyici bir keşif… Denizle gök arasında dolaşmak, yeşille mavide buluşmak anlaşılır… Bir kez yaşadıktan sonra vazgeçemeyeceğiniz bir tutku…

Nadide küçük adaları keşfetmek ve ılık, berrak sularda yüzmek, ara sıra demir atmak, Akdeniz kıyılarının eşsiz güzelliklerinin tadına varmak için ideal bir yol.

Uçan balıklar… Yunuslar…. Nefes kesen günbatımları…. Bol yıldızlı geceler… Mavi Yol’daki yeşil duraklarda, rengarenk deniz kabukları, kayaların arasında kuru mimozalar…. Kekik kokan dağlar… Özgürlük senfonisi deniz. Doğayla tek vücut olmuş müthiş bir aşk … İşte bunların hepsi için Standart , lux veya delux tekne portföyümüzden birini seçebilirsiniz. Eğer isterseniz transferlerinizi sağlayabiliyoruz. Bu konu ile ilgili Diva Yachting Antalya ile temasa geçmeniz yeterli.

Vizyon

Diva Yachting Antalya, eşsiz bir deneyim yaratan yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile sektörde “ farklı ve farklılaşma ” için bir referans çerçevesi oluşturma vizyonunu benimsemiştir. Müşteri memnuniyetini ve kişiselleştirmeyi her şeyden önce tutmak, çalışmalarının gerçek ölçüsüdür.

Misyonunmuz

Yeniliklere açık, müşteri istek ve beklentilerine değer veren ve saygı duyan bir anlayışla hizmet vermek, güvenilen ve tercih edilen bir marka olmaya devam etmek.

Değerlerimiz

– İnsana ve çevreye saygılı olmak

– Hizmet kalitesinden asla taviz vermemek

– Sürekli gelişmek ve iyileşmek

– Takım ruhu ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak

EnglishFrenchGermanRussianTurkish